Podsumowanie Mistrzostw (VIDEO)

Materiał podsumowujący dwa dni zmagań podczas ósmej edycji Mistrzostw.

Mistrzostwa w obiektywie (foto)

Relacja zdjęciowa z przebiegu VIII Mistrzostw Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej - PODKARPCKIE 2015

Dolnośląskie Mistrzem Polski !

Pięćdziesięciu jeden meczy, a w ostatnim aż jedenastu serii rzutów karnych było potrzeba by wyłonić Mistrza Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej w 2015 roku. Ta ostatnia seria okazała się szczęśliwa dla reprezentantów Województwa Dolnośląskiego i to oni cieszyli się po raz pierwszy w historii z pierwszego miejsca w rywalizacji Urzędów Marszałkowskich.

Pierwszy dzień Mistrzostw za nami

Niezwykle interesująco zakończył się pierwszy dzień rywalizacji o Mistrzostwo Polski Urzędów Marszałkowskich w 2015 roku. W obu grupach nikt nie jest pewny walki o medale, a na dwie kolejki przed końcem teoretyczną szansę na grę w półfinałach ma aż 11 drużyn.

Rozgrywki ruszyły

W 30-stopniowym upale reprezentacje województw rozpoczęły zmagania w ramach Mistrzostw.

Grupy wylosowane

W Hotelu "Atena" w Mielcu odbyła się konferencja techniczna i losowanie grup. Po omówieniu wszelkich spraw organizacyjnych związanych z Mistrzostwami dokonano losowania 14 województw do dwóch grup. Rozpoczęcie gier w czwartek o godz. 13.00.

Program VIII MPUM - PODKARPACKIE 2015

Konferencją techniczną i losowaniem grup rozpoczną się dzisiaj o godz. 20.00 w Hotelu "Atena" w Mielcu Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej. Rywalizacja toczyc się będzie na stadionach klubu "Gryf" Mielec. Ceremonia otwacia zaplanowana jest na 17 września (czwartek) o godz. 17.15. Zakończenie rozgrywek odbędzie się dzien później o godz. 13.15.

Mecz pokazowy: Stal Mielec Oldboys - Ortyl Team

W czwartek o godz. 20.00 na stadionie miejskim przy ul. Solskiego 1 w Mielcu odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy drużynami Stal Mielec Oldboys i Ortyl Team.

14 województw potwierdziło przyjazd

Tylko dwa województwa nie wezmą udziału w zbliżających się VIII Mistrzostwach Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej. Pozostałe stawią się w Mielcu już w środę 16 września br.

Historia Mistrzostw Polski Urzędów Marszałkowskich 2008-2014

Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich miały już siedem edycji. Zostały zapoczątkowane w woj. podkarpackim w Kolbuszowej w 2008 roku. Od tego czasu rokrocznie urzędnicy spotykają się by na boisku piłkarskim rywalizować o miano najlepszej drużyny w Polsce. Do tej pory tylko jedno województwo dwukrotnie sięgnęło po tytuł - Pomorskie.